Apel

 

 

 

Wielce szanowni hakerzy! Nie atakujcie proszę tej strony, ponieważ jest ona całkowicie wyzuta z jakiejkolwiek agresji oraz nietolerancji w stosunku do innych narodowości (w tym hiszpańskojęzycznych). Ameryka południowa (skąd pochodzi większość ataków) jest dla mnie ulubionym i utęsknionym kontynentem, choć jeszcze tam nie byłem.

Mój biedny szwagier, który udostępnia mi serwer, musi później marnować swój cenny czas, na odkręcanie całej sprawy, a ja mam wyrzuty sumienia, że ów biedny nie dość, że zbudował mi stronkę za friko i nie chce za to żadnej pieniężnej gratyfikacji, pracuje jeszcze po godzinach. Staram się, co prawda, odwdzięczać mu jak mogę i przy byle sposobności stawiać wódkę (ku zgorszeniu naszych żon) ale fakty są takie, że ilości wypitego alkoholu jest wprost proporcjonalna do częstotliwość ataków i nasze wątroby, mogą już tego po prostu nie wytrzymać!

Miejcie wobec tego choć litość, w stosunku do naszych żon oraz narządów wewnętrznych, które wystawiane są, ostatnimi czasy, na próby najcięższe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *